لطفا منتظر بمانید...

درباره ما - شرکت تهویه دانان تهران
درباره ما - شرکت تهویه دانان تهران

شركت تهويه دانان تهران در سال 1376 فعاليت توليدي خود را با پشتوانه اي از علم و تجربه و به كا رگيري نيروهاي متخصص و آموزش ديده با استفاده از بهترين مواد اوليه در شهرك صنعتي عباس آباد ( وابسته به وزارت صنايع و معادن) آغاز نمود. 

در تداوم فعاليت و در راستاي خط مشي شركت جهت توليد دستگاه هايي با كيفيتي بالاتر ، همواره پ‍‍ژوهش مستمر جهت دستيابي به اطلاعات علمي و آموزش هدفمند نيروي انساني به عنوان منابع ارزشمند موثر بر ارتقاء سطح كيفي و كمي توليدات در مركز توجه قرار داشته است. در راستاي چنين انديشه اي شركت ضمن انطباق فرآيند سازماني خود با سيستم مديريت كيفيت و استاندارد بين المللي ISO9001:2000 (شرکت URS ) موفق به اخذ گواهينامه، و سپس ارتقاء آن بهISO 9001:2008 (شرکت BRS) گرديده است.

با چنين پشتوانه اي در عرصه قابليت هاي علمي و عملي و امكانات فني و مهارت هاي اجرايي، شرکت توانست در زمره سازمان هاي طرف قرارداد شركت بازرسي كيفيت و استاندارد ايران قرار گيرد و محصولات خود را با تاييد نقشه ، نظارت ، و اخذ گواهينامه ويژه آن سازمان جهت هر دستگاه ديگ عرضه نمايد. و نيز در ادامه ي راه به لحاظ مرغوبيت كالاي توليدي موفق به اخذ نشان موسسه ملي استاندارد و تحقيقات صنعتي ايران گرديد. ضمناً با عضویت در انجمن صنعت تاسیسات ایران در جهت کسب اعتبار ملی و با اخذ گواهی تایید نقشه از شرکت آلمانی TUVRHEINLAND همچنین اخذ ااستاندارد اتحادیه اروپا (CE) در جهت کسب اعتبار جهانی گام برداشت.

این شرکت با توجه با استاندارد بین المللی ساخت دیگ با بهر گیری از پیشرفته ترین نرم افزار های طراحی بهینه سازی محصولات خود را بر مبنای فاکتور های اقتصادی به گونه ای سامان بخشیده تا بتواند با کنترل سرعت در مسر انرژی گرمایی و گسترش سطح تبادل سیکل سیال به بالاترین سطح راندمان و کمترین میزان هد رفتگی انرژی دست یابد.

و دستاورد این توجه جدی به نکات فنی و تولیدی، اخذ ستاره طلایی (STAR QUALITY) در برتری کیفیت از کنوانسیون جهانی 2011 فرانسه (پاریس – کاخ کنگره ها) و دریافت گواهینامه T.Q.C.S (معتبر ترین گواهینامه سیستم مدیریت کیفیت ) ، دریافت گواهینامه QC100 در کیفیت و برتری از پاریس و نیز جایزه پنج قاره در برتری کیفیت از کنوانسیون جهانی 2011 ایتالیا ،همچنین دریافت گواهینامه T.Q.M- QC100 گردید تهویه دانان تهران در حال حاضر ديگ هاي بخار و آب داغ خود را براساس استاندارد بین المللی BS2790-ISIR4231 و دیگ آبگرم براساس استاندارد بین المللی BS855-ISIR17911 با نام تجاري (TDT) و نشان موسسه ملي استاندارد و تحقيقات صنعتي ايران و گواهي و پلاك شركت بازرسي كنترل كيفيت و استاندارد براي هر دستگاه ديگ عرضه مي نماید.

از دیگر محصولات این شرکت میتوان به دیگ بخار ، دیگ روغن داغ ، فیلتر شنی ، سختی گیر ، دی اریتور و مبدل حرارتی اشاره کرد که با بالاترین سطح کیفی توسط شرکت تهویه دانان تهران طراحی و تولید میشوند.